Патріотичне виховання

Наш проект "QR- код як історична візитівка міста" на конкурсі МАГ 2018

17-03-2018

Расскажите подробнее...

У 2018 «маги» із 8 класу ( Поліна Туриченко, Дмитро Маклашкін і Антон Микитенко) разом із пані Оксаною Кулик представили на розсуд громади проект «QR- код як історична візитівка міста». Проект мав на меті встановити на історичних пам'ятках архітектури інформаційні таблички з  QR- кодом, просканувавши який можна було б дізнатися про ту чи іншу пам'ятку. Проект зацікавив конкурсну комісію, хоч і не отримав перемогу. 

Пам'ятні заходи вшанування Героїв Небесної Сотні

18-02-2018

Расскажите подробнее...

Минулий тиждень був багатий на події як в Україні, так і в Миргороді, і в нашому закладі також.  Учні «Гелікону» завжди тримають руку на пульсі стримкого сучасного життя і активно долучаються до загальноміських заходів.

День рідної мови

01-01-2020

Расскажите подробнее...

Українська мова, визнана однією з наймелодійніших мов світу, виборена українським народом, сьогодні звучить на вулицях великих міст і провінційних містечок нашої країни, це мова свят і буднів українського народу, мова культурної скарбниці України.

У цей день учнів 5,6, 7 і 8 класів запросила на свято рідної мови вчитель української мови і літератури Ковальова Тетяна Григорівна. Багато нового і цікавого про українську мову дізналися присутні, вправлялися у знанні рідної мови. Протягом свята лунали вірші українською мовою і про українську мову. Щира і тепла атмосфера, святкові рушники та вишиванки, ліричний музичний супровід не залишили байдужими жодного учасника цього заходу.

Вшанування пам'яті героїв Небесної сотні

01-01-2020

Расскажите подробнее...

Урочистою лінійкою і хвилиною мовчання вшанував наш заклад відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність.

21-01-2018

Расскажите подробнее...

99 років тому 22 січня відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів:  Акт злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки окреслив географічні та ментальні контури єдиної України.

Святковий конкурс знавців української мови!

26-11-2017

1

Другий понеділок листопада у «Геліконі» уже декілька років поспіль – свято. Ми зібралися відзначити День української писемності та мови. 

Україна в нас єдина, Україна в нас одна!

26-11-2017

1

У чому єдність країни? Не в історії, не в політиці, не в мові, а в людях! Коли є народ, який любить свою Батьківщину, тоді є справжня держава.

Україна в нас єдина, Україна в нас одна!

26-11-2017

1

Україна в нас єдина, Україна в нас одна… Я завжди знав ці слова, але всю їх суть усвідомив тільки близько двох років тому.

Please reload