Представляємо „Хартію демократичного учнівського самоврядування в Україні”, розроблену рамках проєкту „Ми будуємо спільноту заради розвитку учнівського самоврядування в Україні”, що фінансується спільно із Фундацією «Освіта заради Демократії» за програмою RITA (Перетворення у регіоні), яку фінансує Польсько-Американський Фонд Свободи.

     Як заклад нового типу "Гелікон" функціонує з 1996 року.

Враховуючи вислів "Немає поганих учнів, майже немає поганих вчителів: є застарілі методики" вибір було зроблено на користь системи розвивального навчання ( Ельконіна Д., Давидова В.).

    На сьогодні Миргородський НВК (днз-знз) "Гелікон" - це навчальний заклад, що поєднує дошкільну та базову загальну середню освіту, це заклад, що впроваджує інклюзивну освіту, це заклад, в якому затишно, комфортно і створено всі умови для всебічного розвитку.

Про нас пишуть

читати

 "Гелікон" – це велика щаслива родина, що складається з вихованців, учнів, їхніх батьків та педагогів комплексу. Нас багато і всі ми різні, але нас об’єднує одне велике спільне бажання: ми хочемо бачити наших дітей успішними і щасливими.

Зв'яжіться з нами

Повідомлення відправлено!